Výsledkový servis
Starší žáci vs Hrdlív
Vypadalo to ,že bychom mohli snadno zvítězit,protože jsme u soupeře zvítězili myslím 7:2 i bez Štoryho. Soupeř ovšem byl tentokráte velmi silný a nedal nám nic zadarmo.Poločas jsme vyhráli pouze 2:0,když se trefil dvakrát budoucí kladenský kanonýr Kuba :). Doufám,že se přišli všichni z eskáčka podívat ,protože mu na to stačili asi tři šance a to nebývá zvykem. Cenovka samozřejmě opět stoupla:).
Do druhé části jsme udělali změny a šli jsme do rozestavení 4-2-4,jenže nebylo optimální,protože soupeř vysunul největšího hráče na hrot a ten nás zlobil i gólově.Takže hlídací pes Štory opět přispěchal do zadních řad.Opět se trefil ještě dvakrát Kuba a tentokráte z přímáčku i Patrik,který to umí kopat :). Po dlouhé době si zahrál i Savo po zranění. Těžký soupeř a dobře zvládnutý zápas.