Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledkový servis

Starší žáci

Fotbal Zákolany vs Sedlčany 3:4

Výsledek asi zasloužený,ale sahali jsme po bodu.Kdyby jsme v tutovce měli správné zakončení na konci zápasu mohlo to být 4:4.Na začátku jsme vedli i 3:0,přesto jsem věděl, že úspěch by vedl jedině přes destrukci a zakopávané balóny ,ale tím se prezentovat v dětském fotbale rozhodně nechceme. Škoda, ale body byly hodně blízko. Pro zajímavost-poločas 35 minut odehrál Ivano na stoperu a naběhal 3400 metrů z toho sprintem 520 metrů.

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Sedlčany 5:3

Po zápase se staršími žáky jsme se vrhli na mladší a měli jsme hned optickou převahu. Gól ovšem ne a ne přijít. Nakonec se trefil po 15 ti minutách Martin a v útoku se nám ulevilo. Půle 2:0. Jenže po poločase udeřil z ničeho nic soupeř ,a tak jsme měli opět trochu drama. Velmi dobře zahráli všichni. Vyzdvihl bych Patrika, který se dostává do Zákolanské formy. Bylo dobré si všimnout dovedností druhou půli hlavně. Jiné pohyby se dařili a výkon nám tím rostl.

Pro zajímavost- Ivano poločas v záloze 30 minut 3100 metrů z toho 920 metrů sprint.

Druhý poločas 3570 metrů z toho 850 metrů sprint.

Starší žáci

Viktoria Vestec vs Fotbal Zákolany 4:1

Poločas 3:0 naznačoval debakl,ale opak byl pravdou. Druhou půli jsme vyrukovali se čtyřmi útočníky. Systém,tak trochu z dob hodně minulých 4-2-4 slavil úspěch. Druhý poločas skončil 1:1.

Mladší žáci

Viktoria Vestec vs Fotbal Zákolany 3:3

Malé hřiště přinášelo hodně tvrdých soubojů a méně kreativity. Opustili jsme hru na dva záložníky a začali hledat tři ofenzivní hráče vepředu přihrávkou. Hra se dařila i přesto, že jsme měli odehraný starší žáky zápas za sebou.

Starší žáci

SK Rakovník vs Fotbal Zákolany 10:1

Soupeř byl ve všem lepší. V útoku rychlostně vybavenější ,a tak půle skončila 6:0. Na druhou půli jsme udělali taktiku v podobě kličky 1V1 a rychlého obsazování. Docela se dařilo a dokázali jsme dát i gól. Za starší hrála velmi dobře Lůca, vlastně byla nejlepší na hřišti. Ostatní se snažili.

Mladší žáci

SK Rakovník vs Fotbal Zákolany 4:4

Poločas hrůzy , kiksů i špatných nahrávek. Málo nasazení a poločas 2:1. Druhá půle byla zajímavější a soupeře jsme zatlačili.Přesto opět jsme dostali gól. Nutno podotknout, že jsme hráli na riziko se dvěma obránci a brankářem při standardních situacích v útoku. A vyplatilo se-Sam dal góla. Nakonec naše riziko stačilo jenom na vyrovnání.

Starší žáci 7+1

SK Zlonice vs Fotbal Zákolany 2:7

Pohledné utkání bez našich opor Matyáše a Sama. Myslím,že mladší žáci ve většině obstáli. Pěkné kombinace,které netrénujeme nás zdobili.Velmi dobře zahrála Lůca. Začátek nás nezastihl v optimálním rozestavení-Ruda hrál zezadu. Po chvilce jsme,ale zjistili,že někdo musí dávat góly a tlačit na soupeře ,aby chyboval. Povedlo se ,až asi po dvaceti minutách hry, kdy soupeř konečně padl. Zdobili nás technické dovednosti a zápas jsme si užili.

Starší žáci

Fotbal Zákolany vs Slavia Jesenice 1:1

Soupeř byl vostrý jako břitva. I to je fotbal, pokavad rozhodčí hru pouští musíme zatnou zuby a hrát. Dnes nám nevycházeli doteky s míčem. Často jsme byli nepřesní. Snad mohu pochválit Matěje za gól a ještě tutovku, kterou neproměnil.Dnes jsem očekával tři body.

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Slavia Jesenice 4:1

Soupeř velkého vzrůstu dělal pouze ze začátku trochu starostí. Vyplnili jsme střední řadu ještě o jednoho záložníka celkem na dva a začalo se lépe dařit. Soupeře jsme přehrávali dovedností a nakonec i kombinací. Hezké góly dal Marián i Iváno a hlavně jejich kombinace dosahovala minimálně úrovně ligy mistrů:). Kuba mlel po zápase se staršími žáky s Oskarem z posledního, ale ještě se vymáčkli. Lucka i Patrik byli i kreativní. Martin výborně unikal a zakončoval. Berry zastavil vysoký míč zpracováním pod nohu, a tak jsem na něj pyšnej:).Samčo se zabydlel v obraně,ale to já nechci. Posunul jsem ho na část zápasu i do útoku a zálohy. Musí na jiných postech ještě přidat. Soupeř byl podobný minulému soupeři, tentokráte s lepším koncem.

Fotbal Zákolany vs Zvoleněves\Slatina 6:2

Zápas začal pro trenéry bídně. Vesměs všichni se stali na patnáct minut odrážecí sítí. To bylo něco hroznýho !! Převahu jsme měli celý zápas,ale zakončení nebylo zrovna top. Radost mi druhou půli udělal Ruda,který si zkusil Robinhovku a dařilo se i Ivanovi. Kuba měl raději jít na kytaru :).Matěj s ním:)).Radek poměrně kvalitně zahrál. Matyáš běhal,ale zbytečně moc. Jarin musí dát dohromady koleno.Berry a Samčo klasicky tým herně podrželi a svojí pohodou přispěli k vítězství.

Fotbal Zákolany vs Slavoj Pozdeň 5:1

První půle spíše dotlačovaná do branky soupeře. Sestavu jsme nechali dělat malýho Ivana. Chyba!!! Postavil tři obránce a tím jsme ztráceli sílu do útoku, zapomněl i na protáčení,takže zatím jako trenér za pět:). V druhé půli jsme vše změnili. Odvolali jsme trenéra. Začli jsme hrát na dva obránce a hned to tam začalo padat.Zápas byl otázkou skore,ale zase jsme nacvičovali hru v menším prostoru.

Starší žáci

Čechie Kralupy vs Fotbal Zákolany 8:0

Zápas měl jednoho hrdinu,který rozhodl sám o vítězství soupeře. Jeho rychlost s míčem byla nad naše síly a sám vstřelil asi pět gólů. Dnes neměl dobrý den náš útok.Zaznamenal jsem asi dvě střely na branku, a to je málo. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.

Mladší žáci

Čechie Kralupy vs Fotbal Zákolany 4:0

Již třetí po sobě jdoucí zápas jsme nevstřelili gól. Přitom máme tři a více útočníků. Herně jsme byli o level výše, ale bez vstřeleného gólu se vyhrát nedá. měli jsme pěkné dovednosti i atraktivní hru. Těšilo mne nasazení všech i přes velký fyzický rozdíly jsme drželi míč. Padla na nás střelecká deka tentokrát.

Starší žáci

Fotbal Zákolany vs Povltavská Ak. 3:19

Soupeř vynikající. Je potřeba i takový soupeř,abychom věděli,že je ještě jiný další level ve hře!!! Všem jednička za snahu.

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Povltavská Ak. 4:4

Krásný zápas plný emocí i šancí. V podstatě ho rozhodl rozhodčí penaltou a některými zákroky proti nám. Není to ovšem stěžování, ale konstatování stavu. Můžeme si za to sami svým přístupem fanoušků, kteří podali špatný výkon na rozdíl od hráčů\dětí\. Všem jednička s hvězdičkou.

Starší žácí.

Fotbal Zákolany vs Spartak Příbram 3:4

4 starší žáci a zbytek mladších bojovali až do konce.Matyášova rychlost brzdila soupeře v únicích.Poločas jsme vyhráli 2:1. Soupeř měl fyzickou převahu,kterou nakonec korunoval otočením zápasu. Výkon všech byl velmi dobrý a zdá se mi,že oproti prvnímu zápasu v soutěži jsme o dost lepší jak ve hře, tak výsledkově. Nutno poznamenat,že nehoníme výsledek \ten mne nezajímá\jak se mnozí domnívají,ale především zlepšování se každého zvlášť pro další rozvoj a postup o patro výš!!!

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Spartak Příbram 11:2

Nízká kvalita soupeře znamenala více gólů. Zde si kluci a holka mohli vyzkoušet dovednosti na kterých si zakládáme.Hráli jsme do plných,což je vždy nepříjemné a někdy i otravné.Tentokráte jsme začali pouze se dvěma obránci a zdá se,že v tom budeme pokračovat i v ostatních zápasech.

Starší žáci.

Fotbal Zákolany vs Baník Švermov 4:3

Všichni makali na tisíc procent. Náš výkon umocnila poločasová konfrontace. Více konfrontací a budeme ještě lepší!!!

Mladší žáci.

Fotbal Zákolany vs Baník Švermov 10:2

Kluci a holka z Dukly :)si soupeře vychutnávali už od začátku. Jasně lepší ve všech dovednostech jsme byli. Chuť dát deset gólů byla obrovská. A to se povedlo.Fantastický výkon dal zapomenout na hovadiny z poločasu starších žáků!!

Fotbal Zákolany vs Líteň 7:4

Zápas začal naším tlakem, přesto jsme poločas prohráli 2:1. Chyběla nám fyzická síla v útoku. Iváno ani Páťa nestačili proti větším soupeřům. Maty se do zakončení ze zadních řad tolik nedostával. Kreativní Radek byl v bráně. Drželi jsme zbytečně tříčlennou obranu. Matěj s Jarinem nenabídli kvalitní zakončení ze záložní řady. Oskar v obranné fázi byl nepřesný. O poločase přišla trenérova chvíle, aby vrátil vše do pořádku!! Obrana byla do druhé půle už jen dvojčlenná Radek a Matěj. Před ně se postavila Lucka. Volného záložníka vyplnil Ivano a do útoku se postavili Patrik,Oskar a Maty. Po minutě druhého poločasu vše vzalo správný směr. Iváno průnikovou přihrávkou našel Matyho,který svojí rychlostí na soupeře platil a hned bylo vyrovnáno. Za chvilku jsme otočili skore ve svůj prospěch a hra se změnila už pouze na jednu branku, a to soupeřovu. Vítězství je zasloužené a všichni dostávají jedničku s hvězdičkou.

Pohár Mládeže postup z 2.místa.

Fotbalově velmi nízká úroveň z naší strany. Všechny soupeře jsme měli výsledkově přehrát. Místo toho nás trápilo zpracování,špatný dotek,žádný náběh,špatné přepínání,nulová kombinace atd atd..Se všemi jsem velmi nespokojený. Nabídli jsme fotbal Okresní úrovně a rozhodně s tímto výkonem v dalším kole nemáme co dělat. V Zákolanech jsme proto,že chceme být nejlepší a né průměrní ,abychom dostali další možnost sportovního růstu.

Starší žáci

Fotbal Zákolany vs Slovan Velvary 9:1

Hra na jednu branku od začátku. Velmi dobře zahrál Jarin a Matěj. Mladší hráči chodili do kvalitních kombinací, které skončili i brankou. Sestava se protáčela na pozicích každou chvíli. Všem jednička s hvězdičkou.

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Slovan Velvary 20:2

Soupeř vzdoroval asi pět minut. Snažil se, ale kvalitativně byl ve všem horší. Dovednosti jsme měli zajímavé, ale přesto nejsem spokojen se zpracováním, u některých hráčů. Přidáme tedy tréninky kopání o zeď. Kluci a Lůca měli štěstí, protože sem jim slíbil pozápasový trénink pokavad nevstřelí dvacet branek. Ještě dvě minutky před koncem jsem měl naději ,že si zacvičíme. Potom nastala radost jako při vítězství ligy mistrů a zklamání trenéra.

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Tatran Rakovník -maxi mladší žáci 1:3

První půli jsme byli na míči skvělý, ale góly jsme nedávali. Všichni makali na sto procent, ale bohužel biologii nepředběhneš. Velmi úspěšní ve hře byli Kuba,Samčo a Oskar. Všichni v obranné fázi. Méně úspěšní byli ostatní. Neprosadili jsme se ani v záložní řadě Iváno a Lucka .V útočné fázi Martin klasicky zahodil co mohl, pro Mariána,Patrika ani Berryho to optimální volba nebyla. Myšák hrál méně a děkujeme ,že dorazil.  V podstatě přátelák se staršími žáky by byl stejným zápasem. Všem pochvala za bojovnost!!!

Mix Žáci 7+1

Fotbal Zákolany vs  Žižice 10:3

Tréninkový zápas plný hezkých akcí. rozehrání na druhý den účel splnilo.Nabili jsme sebevědomí,což při častých porážkách v Krajském přeboru potřebujeme jako sůl. Zkoušeli jsme dovednosti. Soupeř hrál druhou půli offside systém a velmi dobře. Pro menší hráče skvělá nauka velkého fotbalu.Všichni hráči podali výborný výkon.

Starší žáci

Hořovice vs Fotbal Zákolany 7:2

Soupeř věkově vyrovnaný oproti nám a o hodně lepší. Přesto jsme makali a vzdorovali. Půle 2:1 jenom.Nutno vyzdvihnou Sama, který deset gólů chytil. Druhá půle byla to samé. Soupeř nás přehrával. Vydrželi jsme aspoň běhat. Ostudu výsledkově jsme neudělali,přesto že pět hráčů v sestavě bylo o tři roky mladší.

Mladší žáci

V tomto utkání měl soupeř fyzickou převahu. Hráli jsme s o rok staršími hráči a bylo to vidět hlavně na osobních soubojích,které jsme prohrávali. Hra byla vyrovnaná, ale soupeř byl efektivnější v zakončení. Přes prohru musím pochválit Kubu,Ivana,Samča.Oskara hlavně za zápas se staršími žáky. Všichni ostatní musí vědět, že pokavad něco nejde a nedaří se ,musí nabídnout aspoň dřinu a běhání. Lucka byla na hraně s aktivitou. Patrik musí nabídnout i přes svůj nízký věk bojovnost a aktivitu. Berry to musí už vzít s Mariánem a Marťasem na sebe, což opět nebylo. Takové zápasy jsou pro nás tou optimální volbou. Dnes soupeř vyhrál zaslouženě.

Líteň vs Fotbal Zákolany 5:9

Trenér Ruda podal velmi pozitivní informaci o naší hře.Přes počáteční výpadek 0:2 se vše srovnalo.Velmi dobře zahrál Matěj, který vstřelil hatrick. Na menším hřišti jsme si poradili velmi dobře a utkání dohráli s větším rozdíem.

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Králův Dvůr 7:2

Soupeř byl velmi těžký a čerstvý. Dlouho nepadl gól i přes náš tlak. Útočníci soupeře byli výborní a donutili nás zpevnit a nestřídat obranu. V ní se vyznamenali Samčo,Kuba a po chvilce i Oskar. Poločas byl pouze 2:0. Druhou půli jsme ještě přidali z kraje hned dvě branky a tím jsme rozhodli o osudu utkání. V utkání jsme si vyzkoušeli průnikové přihrávky a náběhy za obranu a docela se to dařilo.  Všem 1 s hvězdičkou za nasazení v obou zápasech.

Starší žáci

Fotbal Zákolany vs Králův Dvůr  10:2

Zápas velmi důležitý pro odpoutání z posledních pozic. Starší kluci se postavili do zadních řad, abychom zase neprohrávali hned od začátku. Povedlo se a dokonce jsme dali gól jako první. Nejvíce se dařilo Matyášovi, který byl nejaktivnější. Z nejmenších výborně zahrál Marián, který vytvářel na soupeře neustálý tlak. Všichni ovšem zaslouží 1 s hvězdičkou za aktivitu a snahu i přes vedení dát další gól.

Žáci mix

Fotbal Zákolany vs Starší žáci Pozdeň  5:1

Ze začátku ustrašený výkon vygradoval v nakopnutí Kuby a byli jsme bez střídání. Dovednosti nás ,ale posunuli do dvoubrankového vedení do poločasu. Sestava se měnila každou chvilkou podle úspěšnosti. Nebyl nikdo ,kdo by nebyl nekreativní. Lucka udělala skok 2 a tím splnila už dvě kličky ze třiceti. Samčovi vyhovoval větší prostor ke kreativitě. Druhá půle už byla pouze v naší režii. Je třeba zlepšit ,ale rychlý protiútok a následné zakončení. Matěj si taky zakličkoval. Matyáš platil na soupeře svoji rychlostí a hasil jejich marné úniky. Radek se taky bavil. Marián s Ivánem kreativně tahali do kombinací míč a zkoušeli zakončení. Zápas splnil náš cíl. Zkoušet dovednosti a zvyknout si na spolupráci napříč ročníky.

Dospělý

Fotbal Zákolany vs Stochov 2:5

Zápas jsme začali úplně blbě a za dvacet minutek to bylo 0:3. Hru jsme záhy vyrovnali, a byli i lepší. Pod naším tlakem si soupeř  snížil na 1:3. Trápil nás přechod do útoku a zakončení.Ve druhé půli jsme neproměnili penaltu a naopak inkasovali ještě dvakrát. Těšit nás může výkon opět ,, na dvě branky,,, ale výsledkově nikoliv.

Mladší žáci 4 zápasy x 30min.

Fotbal Zákolany vs Xaverov 5:2

Herně jsme soupeře přehrávali. Zahráli si všichni a občas jsme propadli v bránění.

Fotbal Zákolany vs Slavia Praha 1 0:3

Od nás fantastický výkon,ale výsledkově nepovedený. Neproměňování šancí nás stálo lepší výsledek. Herně jsme soupeře i zatlačili a donutili k velkým chybám. Vyjímečné dovednosti vyndal Oskar,Kuba a Iváno. Cesta dovedností je ta jediná možná,jak přehrávat i tak skvělého soupeře.

Fotbal Zákolany vs Stodůlky 0:4

Do hry šli i ti co tolik nebyli zatížený. Než jsme se rozkoukali bylo to 0:2.Hru jsme potom sice vyrovnali, ale opět se netrefovali do prázdné brány. Soupeř ještě dvakrát trestal z brejku nevracející se obranu.

Fotbal Zákolany vs Slavia Praha 2  1:5

V tomto zápase už byl patrný fyzický rozdíl. Někteří starší hráči soupeře už byli o dost větší a nezbývalo než bojovat.Soupeř byl lepší,ale přesto jsme si vytvořili i nějakou šanci z brejků.

Zápasy každému ukázali zrcadlo jak na tom je. V čem by měl přidat.

Jako trenér jsem rád, že máme možnost si zahrát s těmi nejlepšími a zvou nás na přátelská utkání. Jsem rád i za herní projev a předvedenou hru. Všem pochvala a jednička s hvězdičkou.

Starší žáci

Union Beroun vs Fotbal Zákolany 6:2

Tentokráte lepší zápas. Většinu utkání jsme se bránili rychlým útokům soupeře.Přesto jsme si i nějakou šanci vytvořili. Za starší žáky nastoupili téměř všichni mladší žáci a nejvíce se dařilo Oskarovi. S velkým přehledem odebíral míče na kraji obrany. A co bylo ještě lepší,dokázal běhat i na druhou stranu vypomáhat. Kuba také zahrál skvěle. Matěj makal na maximum.Jarin sotva popadal dech a musel střídat ještě před koncem poločasu. Radek musí zpřesnit rozehrávku. Matyáš proběhnul hřiště a dal pěkný gól. Ruda proměnil penaltu potom co se skácel k zemi. Petr zahrál stopera skvěle až na jednu chybičku.Sam v brance neudělal žádnou  chybu. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál, ale i my tentokráte zahráli velmi dobře.

Mladší žáci

Union Beroun vs Fotbal Zákolany 3:9

Hrálo se na jednu branku, přesto nemohu být spokojen s výsledkem .Potěšili mne kreativní výkony téměř všech. Snad jen Samčo ještě není ve formě. Patrik sbírá sebevědomí a zlepšuje se. Lůca si zamilovala skok 1,tak snad příště si zamiluje i jinou kličku jinak super výkon. Ivanovi se povedl rainbowflick při hře.Kuba elastico za patou. Berry byl platným hlavně vzadu první půli a druhou dal dokonce i gól. Marián a Martin od minule zlepšili své výkony, ale ještě chci víc kreativity.Oskar šel do branky místo Sama a oba zahráli skvěle. Oskar potom dostal na druhý poločas zasloužené volno. Soupeř vzdoroval dlouho,ale na naši zlepšující se hru už nestačil.

Starší žáci

Fotbal Zákolany vs MFK Dobříš 3:10 \1:3\

První krůčky v Krajském přeboru byli bolestné. První půli výborný výkon od všech. Ovšem naše netrénovanost se projevila hned z kraje druhé půle. Bez tréninku kluci poznali krutost fotbalu a tak všichni musí přidat jak na rychlosti, tak v dovednostech a kreativitě. Příští týden si jedeme do Berouna pro vítězství !!

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs MFK Dobříš 4:5 \2:1\

Tady je zklamání ještě větší a to nejen výsledkově. Spokojen mohu být pouze s Ivánem a Luckou a trošku s Kubou a to je málo na běhavého soupeře a ještě k tomu střídajícího dvě sedmičky. Nevydrželi jsme ani 60 minut se soupeřem běhat. Za stavu 4:2 pro nás,většina odpadla. Druhou část jsme vystřelili pouze dvakrát na branku a to je směšně málo. Jednotlivce hodnotit nebudu, protože všichni vědí jak hráli a do příště se musí více aspoň snažit.