Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledkový servis

TURNAJ R.2009 -3.místo s jednou prohrou

Fotbal Zákolany vs SKP České Budějovice 1:4

Soupeř vystřelil dvakrát na branku a vyhrál 4:1. Oskar se neosvědčil jako gólmánek!!

Fotbal Zákolany vs Kouřim 7:0

Soupeř okresní úrovně,tak jsme si zastříleli.

Fotbal Zákolany vs Ďáblice 3:0

Kreativní kousky se mi líbili od všech.

Fotbal Zákolany vs Dolní Břežany 2:1

Pohodový soupeř,ale nedokázali jsme se dlouho prosadit. Oskar se vykoupil vyrovnávající brankou.

Iváno gólem v poslední minutě.

Nastoupili-Ivano,Oskar,Samčo,Niki,Nela,Naty,Martin,Marián

Hodnocení. Nela zahrála velmi dobře,ještě to chce zvednout hlavu a přesněji přihrát.Naty se dostává do Zákolanský formy ,tak jak jsme ji znali kdysi.Niki už byla kreativnější,ale stále stojí ve svém čtvrečku.Martinovi chybělo přesnější zakončení. Marián ještě více dovedností a zpracování balonu zlepšit.Ivano zrychlit ve správný čas a přejít obranu.Samčo klid na míči a lepšírozhodovací proces. V brance dobře rozehrával.

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs FTA 0:7

Vyšel nám perfektně první poločas, přestože jsme ho prohráli 0:1. Měli jsme i chvílemi hru pod kontrolou,ale bohužel na vstřelení gólu jsme se nezmohli. Soupeř hrál bezvadně s brankářem,což na naší straně vyjímečně chybělo. Druhou půli se projevili nedostatky hlavně fyzické a tím i technické. Nelze trénovat dvakrát v týdnu \u některých\ a chtít hrát vyrovnaný zápas proti nejlepšímu týmu v Česku ve své kategorii.

Fotbal Zákolany vs ČAFC 0:6

Pro nás starý známý soupeř se kterým jsme často úspěšní. Tentokrát na nás stačil důraz. Soupeř nás převálcoval fyzicky a byl tentokráte lepší.

Přesto bych vypíchl pozitiva i přes šílený neúspěch. A tím byl první poločas s FTA a výkon Emy. Při tak těžkých soupeřích dokázala aplikovat některé zvolené dovednosti, které jsme si řekli a to je super !!!

Závěrem: Jedeme dál a zítra dáme snad už gól:)

Mladší žáci

Fotbal Zákolany vs Čechie Kralupy 6:3

3-1-3, 7+1,80 minut

Spokojený jsem se všemi. Nasazení,dovednosti a rychlost nás zdobila po celý zápas.Výsledek je akorát nepovedený. Vítězství za předvedenou hru mělo být vyšší.

Soupeř Krajské úrovně nás moc neprověřil, ale i tak jsme rádi,že k nám někdo zavítal. Nastoupili jsme s jedním na střídání a všichni se protočili snad na všech pozicích. Nastoupili jsme Sam,Samčo,Ela,Naty,Ivano,Marián,Kuba,Lucka,Patrik.

Zimní liga

Fotbal Zákolany vs Průhonice 3:3

Hra 3-1-3

Ivano-Oskar,Patrik,Nela-Lúca-Michal,Ema,Niki \Ela\

V zápase jsme byli opět lepší a po poločase vedli 3:0. Pro některé po dlouhé době první zápas. Topik mi zahrál Patrik.Nabízel se a byl velmi aktivní i směrem dopředu. Další topik si zahrála Lůca. Ostatní si zvykali na svojí novou roli v týmu. Oskar a Michal se učí být sami aktivní a nevézt se pouze s ostatními v týmu. Ema,Niki a Ela předvést co nejvíce dovedností. A Ivano gólmánek trošku vyrůst:).

Fotbal Zákolany vs Sedlčany 3:5