Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledkový servis

 

Výhra 5:4 na Lhota\Doksy

 Konečně po dlouhé době jsme vyhráli. Soupeř velmi fyzicky zdatný už vedl 2:0 a myslel jsem si,že je opět rozhodnuto. Pokyn zněl hrát s míčem a obcházet soupeře. Opět nám vyhovoval pěti obráncový systém se vzájemným zastupováním.Chyby samozřejmě byly, ale bez chyb by byl výsledek 0:0 a nuda.Naopak se nám dařilo hrát pěkný fotbal s myšlenkou,která vždy vedla k naší brance.Dařilo se nám koukat se,neodkopávat zbytečně míče a kličkovat. Premiéru ,a to velmi úspěšnou si odbyla Anča-to jsem nečekal. Ve fyzickém fondu a výdrži se posunul Ivano,ale patnáct posledních minut bylo na krev .Michal zlepšil pohyb a taky vstřelil hattrick.Niki byla výborná a bezchybná. Sam dobře četl hru a kombinoval.Samčo chodil do kliček a dobře se doplňoval s Kubou a Samem.Kuba sice dnes chyboval,ale na oplátku si vystřelil nejkurióznější gól.Martin vstřelil branku a snažil se vždy prchnout obraně soupeře.Naty přes počáteční rozpaky se rozehrála ve výborný výkon.Patrik dnes vyjímečně dobře zpracovával míč a i přesně přihrával. Ema první půli byla výborná.Druhou dostřídala do útoku. Luky navnímal v brance správnou rozehrávku a chytil i pěkné pecky z dálky.

    Dnes jsme byli fotbalovější a o ten gól lepší. Hráli jsme téměř bez střídání, takže náš poctivý trénink začíná být pomalu vidět.

Závěrem: Systém 5-2-3 a uvolněná kreativní hra nám vyhovuje.Zapojují se obránci do útočení, což je výhoda a větší možnost vstřelit branku. Dnes to byl nejpovedenější výkon a hra podzimu.

 Nejlepší zápas- Lhota\Doksy

Nejhorší zápas-Unhošť 1:3

Nejdivnější zápas- Cembrit Beroun 7:3

Nejdramatičtější zápas- Tatran Rakovník \5:0-5:5-6:5\

Nejšťastnější zápas-Slavoj Kladno 2:0

 

Mladší žáci vs Lhota\Doksy 2:5

 Výsledek byl opět poznamenán únavou z předchozího zápasu. Přesto jsme šance měli,ale až druhou půli.Dnes se nedařilo Jasmíně-více se soustředit na hru místo na diskutování. Honza nezvládl porci celého zápasu a dobré chvíle dnes neměl.Kuba po slibném začátku vypadl v koncentraci a na hřišti přestal psychicky být,a tak mazal na obranu. Alča měla mít lepší hru na to,že předtím nehrála. Schválně jsem také vynechal dovednostní rozcvičku,což se objevilo v nekreativním chování každého hráče při hře. Do příště zkusit zapřemýšlet, zda se sám idividuálně nepřipravit na zápas !!! Vyjmenoval jsem všechny ,na kterých dnes hra měla stát,proto jsme nevyhráli. Ostatní nemůžou zvládnout v plném tempu 150 minut!! Zatím:)

 Závěrem: Příště více aktivity od čerstvých hráčů!!