Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledkový servis

PROHRA s Kročehlavy 0:3

První půli jsme začali velmi dobře. Po deseti minutkách jsme, ale zapomněli hrát fotbal a vynechali úplně všechno co nás zdobí. Začali jsme se nesmyslně přetlačovat s fyzicky silnějším a větším soupeřem a to nemělo šanci na úspěch. Soupeř měl tři tutové šance,ale neproměnil je. Měli jsme i dobré chvíle,kdy jsme dokázali průnikovou přihrávkou poslat útočníky do šance,ale rychlost obránců byla daleko větší. Útočníky jsme ani nedoplňovali, což měl na starosti Iváno a krajní záložníci. Zezadu nebyla chuť hrát pro změnu kreativně.Poločas fotbalové nekreativní televizní hrůzy jsme přečkali 0:0.

Druhá půle, ač jsme ji prohráli byla daleko lepší. Hra 1V1 se dařila. Dařil se i přechod do útoku,ale obranu soupeře jsme překonat nedokázali. Nedokázali bychom to totiž ani za týden. Obrana soupeře byla vzrůstem dorostenců,takže jsme se nechytali. Samčo si odzkoušel,že klička mu jde lépe než běhání za míčem. Kuba na malém vápně vykouzlil elastico za patou. Ivano prošel i tři hráče.Lůca začala dělat kličky a kupodivu se všem začalo i přes prohru dařit daleko lépe.Velké limity mají ještě naši nový hráči. Dan nedokáže konstruktivně rozehrát z obrany,což nás dostává pod tlak. Honza i Lukáš si zvykají na větší prostor.

Závěrem je potřeba si uvědomit,že nehrajeme na výsledky.Nezajímá mne ani skore ani kolik máme bodů.Zajímá mě co umíš, v čem si se zlepšil,jakou jsi udělal kličku,jak bráníš,jak jsi aktivní,jestli máš zájem hrát a jestli chceš dát gól. Ve všem co jsem vyjmenoval logicky ještě chybuješ a chybovat nějakou dobu budeš. Takže je úplně jasné, že toho moc nevyhrajeme. Proto se vždy soustřeď na svůj nejlepší výkon, aby jsi se zlepšoval\a\.