Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledkový servis

Zápas proti Žižkovu 2:5

Hned z kraje nám rozhodčí nevyloučil Samča po zákroku zezadu na soupeře,který se sám řítil na našeho brankáře. Sestava určená před zápasem nebyla tak úplně ideální. Nedařilo se v obraně a v záloze už vůbec ne. Výsledkem našeho snažení první půli byl milosrdný výsledek 0:2. V první půli jsme nevystřelili ani na branku. Soupeř byl velmi agresivní v osobních soubojích až nesmyslně zákeřný. Většinu osobních soubojů jsme prohrávali.

Do druhé půle jsme vyšli s taktikou nakopávaných míčů a průnikových přihrávek. Chtěli jsme zrychlit hru na úkor techniky a hraní si s míčem , stejně s míčem si hrát nešlo proti záludně hrajícímu soupeři a úzkému hřišti. Hra se otevřela a několikrát se nám podařilo i soupeře ohrozit. Probudili se do té doby i neviditelní útočníci. Marťas se mohl prosadit i vícekrát než jednou. A  Emě se podařilo utéct po levé straně a zakončit. Slovo utéct u Emy bylo před rokem ještě sprosté slovo:). Zahrozili jsme i z rohových kopů.Hlavičkovali dva naši nejvyšší hráči. Ivano a Patrik:) . Iváno si zahrál i na Chorýho a při zpracování míče z taktických dúvodů chráničem se míč ocitl v zámezí. Z toho vyplývá jediné -nenechávejte děti koukat na naši ligu:). Druhý poločas trošku zachránil nepovedený zápas a i přes porážku jsem spokojený hlavně s nasazením. Dnes prostě nešlo porazit některé již osvalené a mutující dvanáctileté děti:).

Hodnocení:

Sam -2,Oskar-2,Samčo-3,Naty-4,Lucka-3,Ivano-3,Kuba-4,Ema-3,Martin-2,Patrik-2,Luky-3,Berry-3

Zápas proti Praga 2012

7:3

V celém zápase jsme byli lepší. U mladších a nových hráčů bylo vyžadováno hrát 1V1 se zvolenou kličkou. Začátek pro některé byl těžký \Lucas,Denča,Kuba V\. Po chvíli si všichni rychle zvykli a snažili se zlepšovat své dovednosti. Bezvadně zahrál Luky,který v některých okamžicích bral hru na sebe,což je skvělé. Ela také zahrála velmi dobře a přesně zakončovala.Podařilo se jí to čtyřikrát. Máme skvělé dva nové gólmany-Lůcu a Emu. Obě naštěstí nemuseli moc chytat:). Naopak Ema soupeře z brány překvapila a dala i gól po sólíčku přes celé hřiště. Hodně kluků soupeře se jí bálo:). Niky se byla na Hájích podívat už včera :).Zápas jí proto také vyšel. Naty si zakličkovala a shodila ze sebe deprese z předchozího zápasu. Zápas byl zábavný a pro některé i optimální volbou.