Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledkový servis

 

Turnaj na Xaverově.

vs Újezd nad Lesy 3:2

  První zápas jsme spinkali a za chvilku prohrávali 0:2 a zaslouženě. Soupeř měl více šancí,ale nakonec jsme stihli vyrovnat a z penalty zápas rozhodnout na 3:2. No čekal jsem fotbalový průšvih po prvním herním vystoupení. 

 

vs Viktoria Plzeň 4:0

 Soupeř nebyl v top složení,ale měl velkou kvalitu. Běhal a to my nějak nechceme. Zkusili jsme přestat hrát presink a více se soustředili na odebrání míče na polovině hřiště. Jak bývá u nás v Čechách zvykem, dovednosti jsou až na posledním místě. Soupeř nedokázal individuálně projít a tak jsme rozhodli my zápas 1v1 do otevřené soupeřovy obrany. Do pohody nás dostal Sam,který ač brankář dával první gól hlavou.

vs Slavia Praha 0:2

  Zkusili jsme zahrát to samé,ale tentokrát jsme nevytěžili z brejků nic. Zápas byl od nás velmi povedený. Dokázali jsme soupeře i zamknout a kombinovat,což bylo hezké ale neúčelné. 

POSTUP do ELITNÍ SKUPINY

vs 1.FK Příbram 2:0

  Opět,protože jsme měli pouze jednoho na střídání jsme zvolili taktiku odebírání míčů na polovině hřiště. Vyšli z toho tři střely na branku a skore 2:0. 

vs Táborsko 1:0

  Asi nejlepší soupeř. Nedostávali jsme se téměř ze svojí poloviny. Ale zároveň jsme věděli,že pokavad soupeř bude kombinovat z gólmanem nemáme mnoho šancí na úspěch. Jedno zakončení na branku stačilo k vítězství. Hlavičkoval Oskar a slavili jsme. Konečně jsme utrpěli nezasloužené vítězství.

vs Admira Praha 2:0

 Odlehčená klasika v podání vyplňování prostoru a brejkových situacích. Měli jsme i více šancí,ale neběhalo to ani jedné straně v tom vedru a my byli úspěšnější v zakončení.

  Měli jsme nejméně hráčů ze všech týmů na turnaji. Možná proto tým táhnul za jeden provaz a byl pozornější hlavně v odebírání míčů. Všichni plnili pokyny a hráli jsme takový už taktický vyspělý fotbal. Což úplně ,ale nechceme. Stále dáváme přednost osobním dovednostem. Na druhou stranu je potřeba se naučit chtít vyhrát a jednou za čas zahrát na výsledek také není od věci. Měli jsme nejtěžší skupinu a zaslouženě turnaj vyhráli. Všem jednička s hvězdičkou.