Jdi na obsah Jdi na menu
 


Germany CUP 2.Místo

Kluci 2.místo

 Fotbalově jsme byli průměrní,ale nakonec aspoň bereme stříbrné medaile!! Snaha byla u všech stoprocentní, za což jsem rád,ale kvalita v určitých fázích skomírala. Hodnocení neberme jako kritiku, ale jako motivaci ke zlepšení svých nedostatků a přidání v tréninku.

Sam -V brance vynikající a tentokráte i výborný ve výběhu při standardních situacích. Velké nedostatky zatím ve výkopech respektive cílených přesných výkopech. Celková spokojenost jen tak dál.

Oskar- V obrané fázi mu pomáhalo fyzično a byl téměř nepřekonatelný.Často i vybíhal do útočných akcí. Asi jeho nejlepší vystoupení zatím za Zákolany. Přidá -li na technice a chtění na tréninku múžeme se bavit o lepším klubu k přestupu.

Samčo- Na turnaji odehrál dobré,ale i špatné zápasy. Trápí ho odhad na balón. Přestože je menšího vzrůstu soupeři nic nedaroval. Přidat musí ještě úplně ve všem a držím mu v tom palce.

Kuba- Překvapení šampionátu. Finále se mu povedlo. Nepovedlo se mu vystoupení s Dánským týmem,ale zkusili jsme to zlepšit.

Fyzicky hodně týmu pomohl a vypadá to,že má formu!!

Berry- Velmi důležité spínání ve finále,kdy soupeře drtil ve sbírání míčů. Zlobila ho zbrklost v jiných zápasech. Zpřesnil doteky s míčem,takže velký posun.

Sam V.-Ač mladší ,dokázal se přizpůsobit rychlosti a kreativitě. Zkoušel hrát 1v1.V zakončení se musí hodně zlepšit.Starosti mu dělá hraní druhou nohou. Vypadá to,že ho bude zdobit herní inteligence.

Luky- Do hry zasahoval méně,ale platně.Čerstvá síla byla vždy potřeba. Zlobím se na zbytečné ztráty balonu a hraní špatnou nohou. Pilovat musí rozhodovací proces a méně ztrácet míče.

Patrik- Také o rok mladší ,ale popasoval se s většími soupeři na jedničku. Na turnaji zlepšil rozhodovací proces a byl hodně platný v útočné fázi. Skvěle začal přemýšlet a rozhodovat se. Ztráty míčů jsou už jen ojedinělé,ale to vypilujeme.

Ivano- V prvním zápase v záloze neviditelný,proto utkání skončilo bez branek. V dalších zápasech dostal místo v útočné fázi a byly z toho vítězné zápasy. Gól,přihrávka na gól ,kreativita v útočné třetině společně s Michalem nám přinášela body a vítězství.Zastavil se až ve finále,kdy nestačil na větší a rychlejší soupeře. Další krok ke zlepšení je práce s prostorem na který se zaměříme.

Michal- Ze začátku střídal,ale na další zápasy už ne. Vyhovuje mu menší prostor ve kterém umí skvěle zakončit a to nikdo jiný v týmu zatím neumí. Zlepšit musí hru na větším prostoru,kterou nezvládá a zbytečně proto hraje v obrané fázi. Hodně ho zdobí lenost. Já ho zlepšim:)

Pomohli nám Lůca a Naty-Asi budou hrát za chlapy:) 1 mají

 

Navenek výsledkově to vypadá famózně,ale prostor ke zlepšení tu je obrovský. Příště musíme být lepší a turnaj vyhrát!! 

Trenér.

 

 

 

 

 

HOLKY 8.místo

 Na turnaji jste hráli pohledný fotbal až do hranice velkého vápna,kde jste správně nezakončovali. První zápas byl tragédie,ale potom jsme se rozehráli. K většímu úspěchu je potřeba zapojení úplně všech do hry. Další mínus máme v kombinační hře a herní inteligenci.

 Naše herní myšlení zůstalo zatím v přípravce. Umíme obejít 1v1,ale tam to zpravidla končí. O zakončení se raději nebudu zmiňovat. 

 Mezi klukama trénujete,tak snad se nám to bude zlepšovat. Připravuji pro vás i holčičí zápasy,kde by se zlepšení určitě mělo objevit.

  Nejlépe obstála ve hře Naty po nemoci. Hodně pomohla i klukům při dobývání stříbra. U ní jsem spokojený s dovednostmi a hlavně se skvělou kombinační hrou ,kterou předvedla s klukama. Hezky se na ní koukalo a jako jediná má 1 s hvězdičkou.

  Potom byla skvělá Lůca. Bojovnice,která žere soupeře za živa. Lůcu zdobila bojovnost trošku i kreativita a klidně mohla nastoupit i s klukama. Tradiční nedostatek je správný rozhodovací proces a hra z jednoho doteku. Bez její snahy by turnaj byl ještě horší.

  Nela ráda motivuje a moderuje utkání.Akorát zapomíná na správné postavení při hře. V posledních zápasech na turnaji musela vyndat ty nej zákroky. Chyběl jí akorát dát gól hlavou.

  Ema ráda běhá s míčem a vyplatilo se to,protože dala i gól. Musí zapracovat na jemné motorice. Ještě bych chtěl od ní ,aby se stala jedním z lídrů týmu,abychom byli ještě lepší.

  Niky mohla hrát všude a všude jí to docela šlo.Kdyby se prosadila několikrát byla by hvězdou týmu. Měla kapitánskou pásku,ale k větší aktivitě to nepomohlo jak jsem si myslel.

  Denča byla chvílema vidět a chvílema ne. Střídala dobré okamžiky s horšími. Snažila se a to se cení u ní.

 Jasmína se tentokráte neprosadila v zakončení. Je poznat ,že má malé treninkové zatížení a tradiční Zákolanské zlepšování se bohužel nekoná. Fotbal hrát umí,ale musí mu dát více prostoru a chtění. 

 Alča a Anča-zaplať pánbůh ,že se účastnili. Jejich výkon rostl s přibývajícími zápasy. Nejistota na míči a stres byl patrný. Častým hraním i tréninky vše odbourají.Ať se vám u nás daří !!

Pomohli Sam V,Patrik,Lukáš- Všichni se snažili a nevadilo jim pomáhat holkám.

Závěrem pochvala všem za velkou snahu. Někdy výsledek neodpovídá předvedené kvalitě. To se tentokráte týkalo nás. Možná každá přidá v tréninku,protože chce být lepší!!