Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žáci

 

 

Hráči:

Starší žáci:- Sam,Samčo,Ivano,Luky V,Arašid,Martin,Michal,Oskar,Berry,Lucka,Denča,Niki,Ema,

Mladší žáci :-Dominik,Jasmína,Alča,Anča,Savo,Patrik,Luky K,Fanda,Honza D,Kuba V.,Sam Vo,Atrei

Leo,Pepa,Maty,Filip

 

Rozpis

 

27.5.pondělí sraz 16:30 Zápas 7+1 DOMA proti Smečno SŽ

Nominace: -Patrik,Alča,Anča,Ema,Niki,Berry,Luky K,,Denča,Fanda,Martin

28.5.úterý sraz pro vystupující 16:30 freestyle

28.5.úterý Zápas  DOMA sraz 17:30 každý 100,-

Zákolany,Chodouň

Nominace: Luky-Oskar,Ivano,Michal,Berry,Patrik,Lucka,Martin,Kuba V

Atrei,Luky K,Denča,Niki

29.5.středa 18:00 trenink

Pro: Fanda,Atrei,Edgar,Saša,Maty,Kuba V,Dominik,Jasmína,Honza D,Luky K

Alča,Anča,Sara

30.5.čtvrtek 18:00 trenink

Ostatní kteří nebyli ve středu!!! 

1.6.Sobota DOMA Zápas s Berounem sraz 9:20 SŽ

Mladší žáci sraz 11:00

2.6. Neděle TURNAJ Nejlepších týmů Kába CUPu v Komárově s vystoupením

Sraz 7:30 Tam

Nominace: Savo,Ivano,Ema,Niki,Luky K,Patrik,Denča,Kuba V,Alča

Na výlet - Berry,Lucka

4.6. úterý 18:00 trenink

5.6.středa 18:00 trenink

7.6. pátek sraz 17:30 pro vystupující trenink

8.6.sobota VENKU zápas Lhota sraz SŽ 9:20 

Mladší žáci 11:00

9.6.neděle sraz 9:45 v Klíčany 7+1 Zápas SŽ

11.6.úterý trénink Mladší žáci 16:00-Ročník 2012 a mladší +Luky K.

11.6.úterý trénink Starší žáci 18:00-Ostatní

12.6.středa Beach Liga sraz 16:40 TAM

13.6.čtvrtek 18:00 trenink

14.6.pátek 17:30 trénink pro vystupující

15.6.sobota Zápas DOMA Švermov sraz SŽ 9:20 

Mladší žáci sraz 11:00

17.6.pondělí 18:00 trenink a sraz pro účastníky zájezdu!!!

Pilování vystoupení.

18.6. 17:00 trenink pro Alča,Anča,Jasmína,Fanda,Edgar,Dominik,Atrei,Saša,Kuba V,

Honza D,Maty,Leo,Pepa

19.6. sraz Umag Kanegra Turnaj -čas upřesním

23.6. odjezd Domů

Rozpis červenec a srpen!!

1.-19.7.kemp

23.7.úterý 18:00 trenink

24.7.středa 18:00 trenink

25.7.čtvrtek 18:00 trenink

26.7.pátek 18:00 trenink

6.8.úterý 18:00 trenink

7.8.středa 18:00 trenink

8.8.čtvrtek 18:00 trenink

10.8.sobota celodenní soustředění nebo přátelské utkání 

11.8.neděle přátelské utkání SK Rakovník všichni

13.8.úterý 18:00 trenink

15.8.čtvrtek soustředění

16.8.pátek soustředění

17.8.sobota soustředění-3200,-

MU soutěžní zápas Starší i mladší žáci

20.8.úterý 18:00 trenink

21.8.středa 18:00 trenink

22.8.čtvrtek 18:00 trenink

24.8.sobota MU soutěžní zápasy

27.8.úterý 18:00 trenink

28.8.středa 18:00 trenink

29.8.čtvrtek 18:00 trenink

31.8.sobota MU soutěžní zápasy